Verifică Opinii

Nu ai încredere în noi, ai încredere în clienții noștri.

Gustos

Coman

Totul a fost delicios, ca intotdeauna. Multumim mult pentru cadoul trimis!

Boșca

Ok

Barcsai

Foarte bun!

Bradescu

Bună ziua, Tudor. Vă mulțumim pentru recenzia pozitivă despre restaurantul nostru și mâncarea noastră. Ne bucurăm foarte mult. Ne bucurăm că v-a plăcut totul. Vă dorim sănătate și toate cele bune. Vom fi bucuroși să vă revedem.🙂
~ Echipa Ucraina Food